Kasutustingimused

Tere tulemast meie interneti-poodi. Võtame tellimusi vastu 24 tundi.

Kullerteenus Tallinnas maksab 5 €, Tallinnast väljaspool(10 km) Viimsi ja Pirita – 10€.
Tellimuste täitmine tööpäeviti 9:00 kuni 18:00, laupäevl, pühapäev 10:00-16:00.

Kui Te soovite vormistada tellimuse hiljem kui 18.00, siis on vaja teha tellimus ette 48t. ja vormistada ekspress kullerteenus (12€) või võtta ühendust meiega. Eelneval kokkuleppel saame tellimusi täita teistel Teile sobilikel aegadel.

1. Kohaletoimetamine:

Kindlasti on vaja saaja telefoni numbrit, et saaksime helistada ja viia tellimus saajale talle sobivamal ajal. Kui te ei esitanud saaja telefoni numbrit, aga ainult tema aadressi ja tellimuse täitmise aja, siis kui saajat ei ole kodus, me jätame endale õiguse:

1. tellijat teavitada, et saajat ei ole kohal

2. jätta tellimus naabrite juurde. Kui neid ei ole, siis tagastada lilled kauplusele

3. kui te esitasite saaja telefoni numbri, siis tellimust saab korrata mõne aja möödudes.

Tellimuse täitmist on võimalik edasi lükata kui aadress või telefoni number on puudulik/vale. Viivituste vältimiseks veenduge teie poolt saaja kohta esitatud info täpsuses.

Firma ei vastuta tellimuse eest, kui 1. oli esitatud vale või mitte eksisteeriv aadress või telefoni number, kui saaja enam ei ela sel aadressil, kui telefoni number on muutunud, siis tellimust ei ole võimalik täita. 2. juhul, kui esitatud address asub linnast väljas, aga oli makstud kohaletoitmise eest linnas, siis me anname teile sellest teada, ja me pakume teile juurdemaksu võimaluse. Sellest loobumise korral me toimetame tellimuse kohale, aga kahjumiga tellimuse maksumuse suhtes.

2. Kauba tagastamise-ja garantii tingimused:

Vastavalt Eesti Vabariigi tarbijakaitse seadusele (26.04.12, nr.1-1/12-019) ei laiene garantii-ja tagastamisõigus kiirestiriknevatele kaupadele, mille hulka kuuluvad ka lilled.

14-päevane taganemisõigus ei kehti kauba puhul (VÕS § 53 lg 4):

1) mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt (nt tarbija mõõtude järgi);

2) mis on kiiresti riknev

Pange tähele – kui lühiajalisel tellimisel ei ole juba kaup soovitud koguses saadaval, siis
florist võib vahetada mõned lilled, kuid kogu kontseptsioon jääb samaks.

3. Tellimuse vormistamine:

1. Valida meeldiv toode.

2. Anda meile teada om valikust e-mail’iga (info@bonfortuno.eu) või telefoni teel (+372 5566 1680). On vaja kirjutada saatja nimi, telefoni number, e-mail ja aadress, ja veel saaja nimi, perekonnanimi, riik, linn, aadress ja telefoni number (informatsioon on konfedentsiaalne).

3. Kohaletoimetamise tasu on vaja lisada tellimuse summale, sõltuvalt saaja aadressi asukohast.

4. Kui soovite lisada kaarti – kaart on ainuke info saajale, kui kaart ei ole, siis saatja on anonüümne.

5. Olge väga tähelepanelikud, kui esitate saatja ja saaja kontaktandmed, kuna sellest sõltub tellimuse täitmise kiirus.

6. Kui maksate rahvusvahelisest pangast, siis ülekanne võib võtta aega 3 – 7 tööpäeva ja sellepärast arvestage tellimuse vormistamisel ajavahemikuga, mis jääb teie raha laekumisel meile ja tellimuse kohaletoimetamise kuupäevade vahele. Pärast teie tasumise kinnitamist saadame teile teade e-mail’iga. Vajadusel midagi täpsustada, võtame teiega ühendust telefoni või e-mail’i teel.

7. Kui tellimuse hetkel meil puudub soovitud kaup, siis me teatame teile sellest ja pakume midagi asenduseks (näiteks: värvi). Kui teid see ei rahulda, siis teil on õigus tellimus tühistada.

8. Juhul kui te soovite tellimuse tühistada, seda saab teha mitte vähem kui 1 ööpäev enne tellimuse täitmist. Kui teie tühistamise avaldus tuleb hiljem, siis seda tühistada ei saa. Tühistada ei saa ka eritellimusi, mis ei kuulu tavatellimuste hulka meie kodulehel. Sellepärast et see toode on spetsiaalselt teile tellitud ja tasumine toimub ettemaksuga ning ülejäänud summa kantakse üle 3 päeva enne tellimuse täitmist. Araütlemise juhul ettemaksu ei tagastata.

8. Kaupmees on isikuandmete vastutav töötleja, Kaupmees edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

9. Makseviis
Interneti poes saab maksta pangalingi kaudu.
Võib teha ülekanne otse meie kontole.
Kulleriga saab arveldada ainul sularahas.
Kohapeal poes on võimalik tasuda ka pangakaardiga.