Lillede kohaletoimetamine

Tere tulemast värskete lillede maailma! Lilled, lõikelilled, ilusad kimbud, lilleseaded, toalilled – see kõik juba ootab Teid. Meeldivad hinnad, suur sordi- ja pikkuste valik!

Saada kaunis kingitus kulleriga oma lähedasele. Naistepäevaks, emadepäevaks või kasvõi jaanipäevaks. Igaks sündmuseks või hetkeks kaunid lõikelilled leiad Bonfortunos. Lillede kohaletoimetamine koju kulleriga Tallinnas. Lillede kohaletoimetamine Tallinnas 5 euro. Tasuta transport ostudel alates 50 euro.

Õhupallid, heeliumi õhupallid, lilled ja kingitused. Meilt on võimalik tellida heeliumiga täidetud õhupalle koos kohaletoomisega.
Heeliumiga õhupallid- muuda on tähtpäev meeldejäävaks!

Lilli kingitakse, nii potis kui ka lõikelilledena, seejuures on mitmel maal oma kombestik, nt mida miski värvi õis märgib ja kuimitu neid peab olema. Inimesed kasutavad lilli riiete ja peakatete kaunistamiseks. Ruumide kaunistamiseks kasutatakse lilleseadeid, millest tuntuim stiil on ikebana.

Meie kodulehel leiad imeliseid kingitusi ja lilli igale maitsele. Vali kohaletoomise teenust või tule meie lillepoodi aadressil Vikerlase 23.